درباره شرکت توسعه فناوری مواد خط

ما که هستیم و چه می‌کنیم؟

گروه خط، توسط دو نفر از هم دوره ای های فارغ التحصیل برتر رشته مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه تهران، پس از 10سال فعالیت جداگانه، در سال 1399 به شکل متمرکز کار خود را آغاز کرد. این گروه در سال 1400 با تأسیس شرکت توسعه فناوری مواد خط، سهامی خاص، شخصیت حقوقی پیدا کرد و تا به امروز فعالیت های فناورانه خود را در این قالب پیش می برد.

محمد طلائی زاده
مدیر عامل
محمد خرم نژاد
رئیس هیئت مدیره

تجربه، انگیزه و تعهد

تجربه‌های اجرائی و عملیاتی مختلف انباشته شده در گروه خط، حاصل فعالیت و اجرای انواع پروژه ها توسط اجزای آن در حوزه تخصصی مهندسی مواد از سال 1390 تا به حال است.

+0

سال تجربه تخصصی

+0

نفر شبکه تخصصی

+0

پروژه موفق

حوزه‌های فعالیت گروه خط

مهندسی مواد قلب صنعت و تولید است

تجربیات ما، توانمندی تیم و ظرفیت‌های شرکت توسعه فناوری مواد خط (گروه خط) همگی در حوزه‌های تخصصی زیر خلاصه می‌شود؛ برای دیدن جزئیات رو عناوین کلیک کنید!

خدمات اصلی ما

سه حوزه زیر جزو اولویت‌های خدمت رسانی شرکت توسعه فناوری مواد خط (گروه خط) به حساب می آیند:

طراحی و اجرای خط تولید

شرکت توسعه فناوری مواد خط، با توجه به ارتباطات گسترده با شرکت های فناور داخلی و همچنین شرکتهای دانش بنیان و همچنین با توجه به تجربیات خود در زمینه های فنی و صنعتی، توانمندی ارائه بهترین و بهینه ترین خطوط تولید را دارد.

ارائه فناوری و دانش فنی

شرکت توسعه فناوری مواد خط، با آشنایی با فضا و اکوسیستم صنعتی کشور قابلیت ارائه مراحل مختلف و بدست آوردن دانش تولید قطعات را داراست. همچنین این گروه با توجه به دسترسی های گسترده خود در حوزه کارشناسان و مراکز ارائه دهنده خدمات، سعی در تسریع در انجام پروژه های تحقیقاتی با کمک اساتید و کارشناسان خبره و به ثمر نشستن این تحقیقات دارد.

تشکیل و مدیریت تیم‌های تخصصی

حضور افراد متخصص و آشنا به فرایندهای تولید و ساخت از ملزومات هر پروژه تحقیقاتی است و یکی از معضلاتی که همواره مدیران با آن دست و پنجه نرم می کنند تشکیل تیم تخصصی خبره و وارد است. شناسایی، تجمیع و مدیریت این کارشناسان از تبحرهای شرکت توسعه فناوری مواد خط است.

دیگر خدمات ما

تجربه ما در کنار شماست

به واسطه انجام طیف متنوعی از پروژه های صنعتی و پژوهشی شرکت توسعه فناوری مواد خط تجربیات گوناگونی کسب کرده است...

احصای نیازهای فناورانه
اگر نیاز به R&D و بهبود کیفیت و ارتقا بهره بری محصولات خود دارید یا در تامین قطعات و خدمات دچار مشکل هستید و می خواهید آن را رفع کنید به گروه فناوری مواد خط اعتماد کنید.
تهیه طرح های امکان سنجی
تحقیق و بررسی طرح های موجود و همچنین آماده سازی BP و امکان سنجی طرحها از تخصصهای ما و از امتیازات طرحهای معرفی شده توسط گروه فناوری مواد خط است.
مشاوره تأمین مواد و ماشین آلات
شناخت دقیق از تامین کنندگان و نکات لازم برای خرید تجهیزات از نکات برجسته و مهم جهت خرید دستگاه است با اعتماد به گروه فناوری مواد خط خیالتان از بابت خرید مواد اولیه و ماشین آلات راحت باشد.
طراحی مدل سرمایه گذاری
دسترسیهای لازم به صندوقهای پژوهش و فناوری و همکاری با این صندوقها باعث شده است که جهت سرمایه گذاری و جذب سرمایه مدلهای مختلفی را بتوانید در گروه فناوری مواد خط تجربه کنید.
شتابدهی و استارت آپ استودیو
مدیریت و برنامه ریزی طرح های شتابدهی و استارت آپ استودیو و ایجاد و هدایت آنها از تخصصهای ماست.
بازاریابی فناورانه
فروش و تبلیغ محصولات خود را به ما بسپارید. ما از دید فنی و با بیان مزایای محصول شما آن را به مشتری معرفی می کنیم.

اگر از صاحبان صنایع کشور هستید، یا سرمایه گذاری در حوزه صنعت را انتخاب کرده اید....